Бензин марки А-95, дизельне паливо

Дата: 08.01.2024 14:11

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник), вул. Центральна, 30, смт Чорнухи, Полтавська область, 37100, код ЄДРПОУ: 43139284

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

бензин марки А-95 (талони/скретч-картки)(09132000-3 – Бензин), дизельне паливо (талони/скретч-картки)(09134200-9 – Дизельне паливо)

Згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 09130000-9 - Нафта і дистиляти

Відкриті торги (з особливостями)

UA-2024-01-04-003785-a

1 403 760.00 грн. (один мільйон чотириста три тисячі сімсот шістдесят гривень нуль копійок)(з ПДВ).

Якісні та технічні характеристики обумовлені вимогами до експлуатації транспортних засобів Замовника, а саме сервісною книжкою транспортного засобу, рекомендаціями заводу-виробника транспортного засобу, Технічним регламентом щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив (затв. Постановою КМУ від 01.08.2013р. №927). Дизельне паливо повинне відповідати ДСТУ 7688:2015, Бензин - вимогам ДСТУ 7687:2015

Умови поставки: поставка здійснюється Учасником за талонами або скретч-картками за адресами АЗС учасника-переможця, але, з метою економії видатків на здійснення закупівлі такого товару, в будь-якому випадку на відстані не більше ніж 8 (вісім) км від межі населеного пункту смт Чорнухи Полтавської області.

Облік товару відбувається у вигляді талонів/скретч-карток - за місцезнаходженням замовника (смт Чорнухи, вул. Центральна, 30).

Вимоги стосовно розташування АЗС: зручна мережа розташування АЗС, враховуючи місце розташування Замовника, та обов’язкова наявність власної та/або партнерської та/або орендованої АЗС на відстані не більше ніж 8 (вісім) км від межі населеного пункту смт Чорнухи Полтавської області.

Вимоги до якості: предмет закупівлі має відповідати замовленню, стандартним характеристикам, відповідно до діючих державних стандартів.

Термін дії емітованих талонів/скретч-карток не повинен бути меншим нід 12 (дванадцять) місяців з моменту передачі Замовнику у користування

Розрахунок очікуваної вартості обумовлений статистичними даними про середньомісячне використання ПММ. Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- планової потреби на 2024 рік;

- розміру фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на бензин і дизельне паливо (збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціни на товар, зокрема інформації щодо середніх цін на пальне на сайті Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/reg/poltavskaya/))

1 403 760.00 грн. (з ПДВ)– кошти місцевого бюджету. Обрахована, виходячи з середньої ціни пального (середні ціни Мінфіну, ціни згідно комерційних пропозицій) та необхідної кількості