Відкриття п’ятого відбору на участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні» для жінок з Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей

Дата: 05.01.2024 14:51

Естонська рада у справах біженців в Україні оголошує про відкриття п’ятого відбору на участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні» для жінок з Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей.

Упродовж чотирьох попередніх років ця Програма допомогла українським жінкам продемонструвати силу і рішучість у протидії найскладнішим викликам. Започатковуючи бізнеси жінки України сприяють економічному розвитку країни та роблять свій внесок у боротьбу за свободу.

Хто може стати учасницею Програми?

Жінки-підприємниці, які втратили засоби для забезпечення своїх сімей через війну і мають:

- ідеї для мікро- та сімейного бізнесу

- існуючі бізнеси під керівництвом жінок, що потребують підтримки для переїзду або відновлення діяльності в Україні

- бізнес-ідеї та підприємства з усіх галузей: сільське господарство, освіта, технології тощо.

Всі активності в рамках даної Програми заплановані на вечірні години та вихідні дні в онлайн форматі. Проєкт буде складатися з практичного наставництва, семінарів та фінального прямого ефіру, нова прокачка бізнес ідей.

Найуспішніші учасниці отримають підтримку у вигляді грантів (до 36 000 грн – на нові бізнеси, до 180 000 грн – на вже існуючі) та супровід у вигляді менторства з індивідуальним наставництвом та семінарами для подальшого розвитку власної справи.

Наразі відкрита онлайн реєстрація для участі у Підприємницькій програмі для створення нових бізнесів:

- Реєстрація – до 07 січня 2024 року;

- Онлайн навчання – з 20 січня – 04 лютого 2024 року.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що вам необхідно зареєструватися на платформі (створити обліковий запис користувача) перед тим, як ви зможете подати форму бізнес-ідеї.

Подати заявку: https://livelihoods.pagulasabi.ee/uk/ukraine/empowering-women-2023-2024