У Чорнухинській громаді відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 15:00

Сьогодні, 14 грудня, у Чорнухинській громаді відзначили День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильскій АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я здолали страшну трагедію, що сталася 26 квітня 1986 року.

Біля пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС Чорнухинщини зібралися заступник селищного голови Микола Турчин, голова організації ветеранів у Чорнухинській селищній територіальній громаді Олександра Касяненко та представники виконкому селищної ради.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували загиблих і поклали квіти до пам’ятного знаку.

Обов’язок кожного з нас – пам’ятати про цю сумну, але дуже важливу дату, бо вона нагадує нам про трагедію, яка ніколи більше не повинна повторитися.