Відкриття оновленої амбулаторії в селі Вороньки

Дата: 22.11.2023 15:09

Сьогодні, 22 листопада 2023 року, в селі Вороньки відбулася визначна подія - урочисте відкриття амбулаторії після проведеного ремонту! Цей важливий крок стане джерелом покращення медичної допомоги для земляків.
З нагоди цієї події у розвитку села, селищний голова Олександр Миколайович Василенко, разом із депутатом обласної ради Василем Івановичем Стасовським, головним лікарем КНП "Чорнухинський ЦПМСД" Віктором Миколайовичем Огарем та Наталією Михайлівною Сягайло, щиро привітали всіх, хто віддав свою працю та енергію на благо оновлення цієї амбулаторії. Вони висловили подяку за внесок у створення нового центру здоров'я для нашої громади.

Окрема подяка Баришівській зерновій компанії та їх Благодійному Фонду за надану допомогу.

Разом ми будуємо майбутнє здоров'я та благополуччя для Чорнухинської громади!