Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 03.11.2023 14:27

02 листопада 2023 року під головуванням селищного голови  Олександра Василенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради, на якому розглянули наступні питання:

• про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, трьом дітям з однієї родини;
  • про розгляд заяви щодо позбавлення батьківських прав матері відносно двох малолітніх дітей;
  • про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах;
  • про розгляд сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З інформаціями виступили начальник служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради Тетяна Марченко та психолог Центру надання соціальних послуг селищної ради  Марина Луценко.
По закінченню обговорення прийняті обгрунтовані рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей, затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.