Відкрилася виставка робіт художників Чорнухинщини

Дата: 11.10.2023 14:29

6 жовтня 2023 року в Галереї мистецтв відкрилася виставка робіт майстрів живопису Чорнухинського краю приурочена до Дня художника. На виставці представлене 61 полотно від 9 митців: Лідії Зуб, Ольги Розсохань, Наталії Трейтяк, Аліни Андрійченко, Миколи Лисенка, Олександра Коломійця, Юрія Харевича, Олександра Пономаренка, Юрія Луценка.

Привітали живописців громади на виставці заступник селищного голови Микола Турчин, завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Віталій Кусков та вручили художникам подяки Чорнухинської селищної ради, квіти і вітальні листівки.

Музичний сувенір для усіх присутніх на виставці став виступ вихованки дитячої мистецької школи Аліни Міщенко.

Унікальність таких виставок у максимальній можливості демонстрації різножанрових, різнопланових творів, зібраних в єдиній експозиції. Розмаїття робіт дозволить кожному відвідувачу зробити нове відкриття і скласти особисте враження від побаченого.