Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Про грантові можливості серед малих та середніх сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств

Дата: 22.08.2023 15:40
Кількість переглядів: 126

Фото без опису

Повідомляємо, що німецька федеральна компанія зміжнародної співпраці «DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH» реалізує в Україні одну із програм міжнародноїспівпраці заради економічного розвитку EU4Business: відновлення,конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільнофінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програмаспрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки України,покращення інституційних та регуляторних умов на національному тамісцевому рівнях, завдяки яким малі та середні підприємства (МСП)можуть скористатися новими економічними перспективами, які пропонуєУгода про асоціацію з ЄС.

1. 750 грантів до 4 000 євро для мікробізнесу.

Мета – відновлення діяльності мікропідприємців на територіях України,що найбільше постраждали від бойових дій та були деокуповані, а такожпосилити стійкість мікробізнесу в умовах війни з усіх інших регіонівУкраїни.

Відбір отримувачів грантів відбуватиметься трьома хвилями, для участів яких мікропідприємець має подати заяву на порталі Дія Грант відEU4Business для мікробізнесу (https://diia.gov.ua/services/grant-vid-eu4business-dlya-mikrobiznesu).

8 серпня– 21 серпня 2023 року– перша хвиля для мікропідприємців, якізареєстровані та провадять діяльність в найбільш постраждалих відвійни областях (Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській(окрім м. Київ) Луганській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській,Харківській та Херсонській).

22 серпня – 4 вересня 2023 року – друга хвиля для мікропідприємців, якізареєстровані та провадять діяльність на деокупованих територіяхраніше тимчасово окупованих територіальних громадах КиївськоїЧернігівської, Харківської, Херсонської, Донецької, Сумської областей чиінших областей, які будуть деокуповані на момент подання заяви).

5 вересня– 18 вересня 2023 року – третя хвиля для мікропідприємців, якізареєстровані та провадять діяльність в усіх областях України, крімтимчасово окупованих територій.

Повний перелік критеріїв прийнятності мікропідприємств, перелік КВЕДівта деталі подачі заявки можна переглянути на сайті ініціативи Програма«Грант від EU4Business для мікробізнесу” (https://microgrants.bdf.gov.ua).

Відео-інструкція Грант від EU4Business для мікробізнесу! –YouTube (https://youtu.be/TTt3H0F04qo).

2. 30 грантів до 25 000 євро для малого та середнього бізнесу.

Мета – підтримка українського малого та середнього бізнесу шляхомнадання 30 підприємствам безповоротної фінансової допомоги у формігрантів обсягом до 25 тисяч євро кожен.

Участь у конкурсі можуть взяти підприємства з усієї України,місцезнаходження яких не є тимчасово окупованою територією України.

Програма підтримує компанії, що створюють продукти та послуги зінноваційною складовою та/або фокусом на розширення експорту.

Повний перелік критеріїв прийнятності для підприємців міститься уГрантовій програмі, що розміщена на сайті Українського фонду стартапів,а також доступна на веб порталі Фонду EU4Business - UkrainianStartupFund (https://usf.com.ua/eu4business-2/).

Подати заявку можна за посиланням в розділі Програма великих грантіввід EU4Business: https://portal.usf.com.ua/

Кінцевий термін подачі заявки – 18:00, 25 серпня 2023 року.

3. 50 грантів до 10 000 євро для малого бізнесу.

Мета – збереження промислового та економічного потенціалу України,відновлення постачання критично важливих товарів і послуг та підтримкаїх виробництва в умовах воєнного стану.

Програма надасть фінансову підтримку 50 відібраним малимпідприємствам, які постраждали від війни та готові планувати таінвестувати в ефективні проекти у сфері забезпечення основнимитоварами на суму до 10 000 євро кожному.

Заявка подається через портал Дія Грант від EU4Business для малогобізнесу (https://diia.gov.ua/services/grant-vid-eu4business-dlya-malogo-biznesu).

Кінцевий термін подачі заявки – 18:00, 25 серпня 2023 року.

Деталі грантової програми можна знайти на сайті Громадської спілки«Фонд підтримки реформ в Україні» за посиланням http://fsr.org.ua/page/proyekt-z-pidtrymky-malogo-ta-serednogo-biznesu-0


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь