4 серпня відбудеться зустріч з обласною сільськогосподарською дорадчою службою «Порада»

Дата: 26.07.2023 10:05

4 серпня о 10.00 годині в приміщенні Чорнухинського Центру зайнятості відбудеться зустріч з обласною сільськогосподарською дорадчою службою «Порада» щодо:

- розвитку малого підприємництва в аграрній сфері;

- державної та регіональної підтримки сільськогосподарських товаровиробників та сільського населення через відповідні програми розвитку та сервіси ДІЯ, ДАР;

- садівництво та овочівництво/городництво, як один з основних видів господарської діяльності населення та бізнесу в сільській місцевості; забезпечення якісної продуктивності та переробки.