Зустріч податківців Полтавщини з представниками Департаменту екології та природних ресурсів

Дата: 29.06.2023 09:49

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області нещодавно відбулась робоча зустріч в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алли Рябкової з директором Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації Сергієм Олейніковим і його заступником Тарасом Миколайчиком. У заході також взяли участь представники управління оподаткування юридичних осіб Головного управління ДПС у Полтавській області.

У ході зустрічі обговорювались актуальні питання контролю та важливості надходжень до бюджету за рахунок сплати екологічного податку, новації податкового законодавства під час дії воєнного стану. Зокрема, учасники заходу визначили порядок взаємодії та проведення спільних заходів, які сприятимуть інформуванню суб’єктів господарювання щодо важливості сплати екологічного податку та його ролі у відновленні природних ресурсів Полтавщини.