Презентація книги Миколи Булди у Полтаві

Дата: 23.06.2023 14:16

21 червня 2023 року у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського відбулася презентація краєзнавчого видання члена Національної спілки краєзнавців України, заслуженого працівника культури України, лауреата літературно-мистецької премії ім. В.Малика Миколи  Булди «Над Многою й Удаєм козацької сурми клич» з історії Чорнуської, Городиської і Курінської сотень Лубенського полку. У ній відтворено сторінки історії козацтва сучасного Чорнухинського краю. Презентація відбулася за сприяння депутата Полтавської обласної ради, заслуженого працівника сільського господарства України Василя Стасовського, який принагідно привітав автора книги з його творчим доробком.

Завідуюча відділом краєзнавства обласної книгозбірні Марина  Федорова познайомила присутніх із творчим доробком краєзнавця, а Микола Булда розповів про роботу над книгою та познайомив присутніх з її змістом.

На заході з вітальним словом до автора звернулися:  доктор історичних наук, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, голова обласної організації  Національної спілки краєзнавців України Олексій Нестуля, доктор історичних наук, відповідальний секретар цієї спілки Ірина Петренко, професор кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету  ім. В.Г.Короленка Юрій Волошин,  доктор історичних наук, професор кафедри історії України цього ж вишу Людмила Бабенко, науковий працівник літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди Тетяна Гринь.

Чудовим музичним дарунком були виступи самодіяльного народного чоловічого вокального квартету «Пісенне джерело» Харсіцького сільського будинку культури.