Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Державна податкова служба України інформує

Дата: 19.06.2023 10:14
Кількість переглядів: 120

Фото без опису

Платники Полтавщини спрямували до бюджетів усіх рівнів понад 21 млрд гривень

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області за п’ять місяців 2023 року платниками Полтавщини до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 21 млрд 571,6 млн гривень. Надходження до державного бюджету за січень – травень поточного року склали 14 млрд 265,0 млн грн, у тому числі до загального фонду державного бюджету збір склав 14 млрд 238,8 млн грн, про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

У розрізі основних бюджетоформуючих платежів до загального фонду державного бюджету надходження становлять з: податку та збору на доходи фізичних осіб – 1 млрд 695,4 млн грн, у тому числі військового збору – 410,1 млн грн; податку на прибуток – 1 млрд 557,1 млн грн; ПДВ із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) – 2 млрд 341,6 млн грн; рентної плати за користування надрами – 8 млрд 539,1 млн грн; екологічного податку – 59,4 млн гривень.

У порівнянні з відповідним періодом 2022 року, приріст надходжень спостерігається з: податку та збору на доходи фізичних осіб – на 26,3 відс. (+352,6 млн грн), у тому числі військового збору – на 25,0 відс. (+82,1 млн грн), ПДВ із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) – на 37,0 відс. (+631,8 млн грн), рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів – на 160,2 відс. (+1,2 млн грн), рентної плати за користування надрами для видобування нафти – на 15,2 відс. (+41,3 млн гривень).

Дякуємо відповідальним платникам Полтавщини за підтримку економічного фронту держави та розуміння важливості повної та своєчасної сплати податків і зборів.

 Головне управління ДПС у Полтавській області

Отримання індивідуальної податкової консультації в електронній формі

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що для формування та надсилання звернення на отримання індивідуальної податкової консультації в електронній формі платник може скористатися меню «Індивідуальні податкові консультації» приватної частини Електронного кабінету. 

При формуванні звернення на отримання індивідуальної податкової консультації виконайте такі дії: 

- оберіть контролюючий орган; 

- заповніть адресу для листування, контактний телефон, електронну адресу;

- зазначте необхідність отримання податкової консультації; 

- збережіть, підпишіть та надішліть сформоване звернення.  

Інформація щодо отримання і реєстрації звернення в контролюючому органі та надіслана в Електронний кабінет індивідуальна податкова консультація в електронній формі містяться в режимі «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи». 

Презентаційні матеріали щодо подання звернення на отримання індивідуальної податкової консультації в Електронному кабінеті можна переглянути за посиланням https://tax.gov.ua/data/files/305278.pdf .

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь