День пам’яті про Чорнобильську катастрофу в Чорнухинській громаді
Сьогодні, в Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу селищний голова Олександр Василенко спільно з представниками виконкому Чорнухинської селищної ради та учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС поклали живі квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС Чорнухинщини та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять тих, хто загинув у боротьбі з ядерним ворогом.
Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам’яті подвиг ліквідаторів. Також висловлюємо слова подяки працівникам атомних електростанцій, та військовим ЗСУ, які в теперішній важкий воєнний час стежать за безпекою АЕС та захищають нас від ворога.
Україна є була і буде! Разом до Перемоги. Слава Україні!