Оголошення щодо визнання спадщини відумерлою

Дата: 15.03.2023 08:24

У порядку, передбаченому законодавством України, виконавчий комітет
Чорнухинської селищної ради Лубенського району Полтавської області, повідомляє, що до Чорнухинського районного суду Полтавської області готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини – відумерлою, що належала Борисенко Лідії  Миколаївні (померла 23.03.2022 р.), яка проживала та була зареєстрована за адресою: провулок Будівельників, 1, смт. Чорнухи, Лубенського району, Полтавської області.

У випадку наявності спадкоємців померлої, просимо звернутися (повідомити) до виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 39, Лубенського району, Полтавської області (кабінет – головного спеціаліста з юридичних питань виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради).

Термін звернення – протягом одного місяця з дня опублікування.

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради