Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Державна податкова служба України інформує

Дата: 27.02.2023 11:00
Кількість переглядів: 173

Фото без опису

Полтавщина спрямувала майже 70 млн грн на підтримку українського війська у січні

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області, протягом січня 2023 року від платників Полтавського регіону до державного бюджету спрямовано 68,2 млн грн військового збору. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на суму 13,4 млн грн, або на 24,5 відсотків.

Заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Олег Волошинов відзначив місцевим ЗМІ, що позитивна динаміка надходжень військового збору є результатом відповідальності платників податків регіону, що нарощують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету військовий збір. А також зазначив: « Військовий збір – це важлива підтримка обороноздатності української армії та вклад громадян до перемоги ».

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області  нагадають, що об’єктом оподаткування військовим збором є заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Ставка збору становить 1,5 відсотка від нарахованої суми доходу. Здебільшого його утримують та сплачують до бюджету роботодавці, які виплачують трудові доходи, та податкові агенти. У разі отримання інших доходів (у тому числі іноземних), з яких не сплачено збір, відповідальним за його перерахування є сам платник.

Головне управління ДПС у Полтавській області

 

Єдиний внесок: понад 860 мільйонів гривень спрямували роботодавці Полтавщини до державних цільових фондів

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує громадян про те, що у січні 2023 року надходження з єдиного внеску сягнули відмітки 860 млн гривень. Як проінформував пресу заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Олег Волошинов, завдяки відповідальній позиції бізнесу зі сплати єдиного внеску, відбувся приріст надходжень на суму 125,6 млн грн, або на 17,1 відсотки, у порівнянні  з аналогічним періодом минулого року.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області наголосили на тому, що цілеспрямована спільна діяльність з легалізації праці та виплати офіційної заробітної плати позитивно позначається на надходженнях з ЄВ та стабільності числа застрахованих осіб.

Звертаємо увагу, що податківці постійно перебувають на зворотному зв’язку з платниками. До послуг полтавців – комунікаційна податкова платформа https://poltava.ikc@tax.gov.ua та субсайт Головного управління ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС https://poltava.tax.gov.ua/, офіційна сторінка у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/tax.poltava.

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь