Малий бізнес Полтавщини за 2022 рік сплатив до бюджету понад 926 млн гривень єдиного податку

Дата: 19.01.2023 10:04

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області, на разі обліковуються    41 894 платників єдиного податку фізичних осіб-підприємців, в тому числі: першої групи – 6 315 платника; другої групи – 16 643 платників; третьої групи – 18 925 платників; четвертої групи 11 платників.

«3а період 2022 року, завдяки співпраці податківців із представниками малого бізнесу, фізичними особами - платниками єдиного податку до бюджетів ОТГ Полтавської області сплачено 926 млн 770,6 тис гривень», - повідомив журналістам заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олег Волошинов.

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області наголошують на тому, що сплата єдиного податку від підприємництва поповнює та фінансує місцеві бюджети об’єднаних територіальних громад.