До уваги представників агробізнесу!

Дата: 15.12.2022 10:00

З метою визначення причин, що стримують розвиток українського агробізнесу в контексті сучасних викликів, а також покращення процесу переробки, виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції, Агенцією регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» проводиться аналітичне дослідження.

Просимо долучитися у процес дослідження представників агробізнесу, які задіяні у вирощуванні та переробці сільськогосподарської продукції заповнивши анкету за наступним посиланням: https://forms.gle/x7YfLW3fGYMQtZgW6 .

Дослідження триватиме до 21.12.2022.

У разі виникнення питань, просимо звертатись до директора Агенції Віти Клименко на e-mail: office.eu@adm-pl.gov.ua.