В Чорнухинській громаді вшанували подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2022 14:00

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС селищний голова разом з учасниками ліквідації Чорнобильської катастрофи поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС Чорнухинщини та вшанували хвилиною мовчання полеглих від радіації.

Продовжилися заходи в Галереї мистецтв де присутні оглянули роботи Всеукраїнської виставки «Невловний птах» презентовані до 300-річчя Григорія Сковороди.

Олександр Василенко вручив грамоти ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та подякував всім хто став на боротьбу з невидимим ворогом 36 років тому та всім хто зараз ризикуючи власним життям та жертвуючи здоров'ям бореться за наше майбутнє.

Пам'ятаємо про минуле! Переможемо!