Закупівля молока (потреба 2023 року)

Дата: 08.12.2022 18:19

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник)

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

молоко коров'яче питне пастеризоване з масовою часткою жиру 2,5% (15511000-3 – Молоко)

код ДК 021:201515510000-6 - Молоко та вершки

Відкриті торги з особливостями

UA-2022-12-05-014715-a

589 352.00 грн. (п’ятсот вісімдесят дев’ять тисяч триста п’ятдесят дві гривні нуль копійок) з ПДВ

Молоко коров’яче питне пастеризоване, з масовою часткою жиру 2,5%, з кількістю цукрів не більше 10 грамів на 100 грамів, бажано з додаванням вітаміну D, однорідна рідина без осаду, пластівців білка та грудочок жиру, має бути відповідного кольору, чистим, без стороннього запаху та смаку (не гіркий, не кислий), без консервантів та рослинних домішок, вітчизняного виробництва, не повинно містити ГМО, шкідливих, небезпечних та токсичних речовин. Не допустимо зараженість молока  шкідливими грибками та бактеріями.

Виробляється з коров’ячого молока  відповідно до вимог ДСТУ за рецептурами та технологічними інструкціями, затвердженими в установленому порядку з дотриманням вимог санітарного законодавства України для молокопереробних підприємств.

Якість та безпечність молока  повинна відповідати вимогам,визначеним наказом Міністерства аграрної політики та продовольства  України від 12.03.2019  № 118 «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів».

Сфера використання: для харчування дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Молоко повинно бути розфасоване в поліетиленові пакети 0.9-1.0 л. Кожний пакет повинен мати чіткий відбиток дати виробництва або кінцевого строку реалізації (число, місяць, рік), умови зберігання, термін придатності. Продукція, маркування, пакування повинні відповідати діючим стандартам в Україні, або ТУ заводу виробника, дійсними на момент постачання. Строк придатності товару на день поставки повинен становити не менш 90% від загального строку придатності. Молоко має бути виготовлено у відповідності до умов ДСТУ 2661:2010 «Молоко коров’яче питне». Технічні умови».

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- наявної потреби;

- розміру фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на молоко (збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни на товар, зокрема інформації, що міститься в електронному каталозі Prozorro Market)

589 352.00 грн. (п’ятсот вісімдесят дев’ять тисяч триста п’ятдесят дві гривні нуль копійок) – кошти місцевого бюджету