ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2022 08:00

Шановні колеги, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування адже представляти інтереси територіальної громади, знати її проблеми і докладати зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання, що в кінцевому результаті зробить нашу державу  сильною та заможною.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою

Селищний голова                                                                           Олександр ВАСИЛЕНКО