ДЕПАРТАМЕНТ СОЦЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОВА ПОШИРЮЄ ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Дата: 14.11.2022 14:47

Департамент соцзахисту населення Полтавської ОВА поширює важливу інформацію для отримувачів житлової субсидії

Початок опалювального сезону нерозривно пов'язаний із пріоритетним завданням для органів соціального захисту населення – забезпечення надання державної підтримки населенню через механізм субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

З метою проведення роз’яснювальної роботи, Департаментом соцзахисту населення підготовлено інфографіку щодо обставин, які впливають на право отримання субсидії та про факт настання яких необхідно повідомити територіальні управління соціального захисту населення протягом 30 днів.

Звертаємо увагу, у разі з’ясування органом, що призначає субсидію про виникнення таких обставин, зокрема в результаті проведеної верифікації, а одержувач субсидії не повідомив в місячний термін про факт їх виникнення, надання раніше призначеної житлової субсидії припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому їх виявлено.

При цьому житлову субсидію після подання нових заяви та декларації може бути призначено лише на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.

Директор Департаменту соціального захисту населення Людмила КОРНІЄНКО