УВАГА! Грошова допомога переселенцям та жителям Чорнухинської громади!
УВАГА! Грошова допомога переселенцям та жителям Чорнухинської громади!
20.09.2022 р. з 9.00 у відділі ЦНАП Чорнухинської громади триватиме збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям та жителям громади від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”, а саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 3-х місяців!
Подати заявку можуть внутрішньо переміщені особи та жителі громади, які ще не отримували допомогу від міжнародних організацій та належать до таких категорій вразливості:
-«неповні сім’ї» з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років) на утриманні;
-родина, що складається з однієї самотньої людини 60+ років або з кількох осіб похилого віку, а також родини, де дітей молодше 18 років (одного чи більше) виховують особи похилого віку;
-родини, в яких є одна або кілька осіб з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, т.п.);
-прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).
Інформація, яку необхідно буде надати:
-ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;
-місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);
-податковий номер (необхідний для виплати допомоги);
-свідоцтво про народження дітей (якщо є);
-номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки “єПідтримка” не підходять;
-будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо);
-довідку ВПО.
Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.
Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.
Маєте питання – пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp. Там ви знайдете інформацію щодо отримання грошової допомоги від УВКБООН через офіси БФ «Правоназахист».
ТАКОЖ актуальна інформація щодо роботи пункту реєстрації у Полтавській області тут: https://t.me/unhcr_help_poltava (Допомога УВКБ ООН Полтавська область).