Відбулася презентація книги «Літописи Гілецького краю»

Дата: 25.05.2022 12:00

24 травня 2022 року в Чорнухинській публічній бібліотеці ім. Г.С. Сковороди в рамках роботи клубу за інтересами «Гармонія життя» відбулася презентація двотомного видання «Літописи Гілецького краю» авторами якого є наші земляки Василь Голосник та Юрій Харевич.

В ході презентації автори розповіли присутнім про історію створення книги, цікаві історії та проблеми, які виникали під час пошуку матеріалу.

Привітали авторів з доробком селищний голова Олександр Василенко, який принагідно вручив грамоти виконавчого комітету Чорнухинскої селищної ради, в.о. директора Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди Тетяна Гринь, заслужений працівник культури України, директор публічної бібліотеки ім. Г.С.Сковороди Микола Булда.

Книга зацікавить тих, хто цікавиться історією рідного краю, а з її змістом кожен бажаючий може познайомитися завітавши у публічну бібліотеку ім. Г.С.Сковороди, Гільцівській та Білоусівській сільських біблотеках-філіях.