ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ЄДНАННЯ

  • 713

Фото без опису

Шановні жителі Чорнухинської громади!

16 лютого в Україні відзначається День єднання!

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики, що вимагають від кожного з нас відповідальності, впевненості та мудрих рішень. Вірю, що ми здолаємо усі негаразди та збудуємо сильну і успішну державу.

Бажаю кожному з нас у такий нелегкий час зберігати бадьорість та оптимізм. Пам’ятаймо, що сила духу, а також здатність знаходити спільну мову і здоровий патріотизм роблять націю нездоланною. Нехай у кожній родині завжди панує любов і порозуміння, а у нашій країні мир та спокій!

Пам’ятаймо: коли ми єдині – ми непереможні!

 

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО