В Чорнухинській громаді вшанували пам’ять Героїв Крут

Дата: 28.01.2022 11:13

29 січня 2022 року виповнюється 104-та річниця бою під Крутами, який відбувся у 1918 році під час російсько-української війни між українськими військовими курсантами та студентами і московсько-більшовицькими військами.

У зв’язку з цим, напередодні заступник селищного голови Микола Турчин, секретар селищної ради Наталія Артеменко та начальник Третього відділу Лубенського РТЦК та СП підполковник Микола Литвиненко поклали живі квіти до пам’ятного знаку «Курган козацької слави» в смт Чорнухи та вшанували пам’ять про загиблих Героїв Крут, добровольців та захисників України хвилиною мовчання.

Потрібно пам’ятати, що бій під Крутами для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.