Закупівля соку виноградно-яблучного (потреба 2022 року)

Дата: 20.12.2021 16:30

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник)

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

сік виноградно-яблучний натуральний (15321000-4 - Фруктові соки)

код ДК 021:2015: 15320000-7-Фруктові та овочеві соки

Спрощена закупівля

UA-2021-12-16-001247-a

110 000,00 (сто десять тисяч грн. 00 коп.) грн.

Сік натуральний, промислового випуску, відновлений, пастеризований, освітлений без  консервантів,  на основі натуральних плодів, з добре вираженим, притаманним даному виду соку кольором і смаком, без сторонніх присмаків та запахів. Без м’якоті. Багатий на вітаміни та корисні речовини. Без вмісту оцту, лимонної кислоти, соди. Без емульгаторів. Не допускається наявність у складі соку штучних ароматизаторів, підсилювачів смаку, барвників, підсолоджувачів.

Сік фасований в скляну банку ємністю 1-3 л.  На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці.

Товар повинен відповідати умовам ДСТУ, показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України.

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- наявної потреби;

- розміру фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на фруктові соки (збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни на товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі на спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, дослідження цін на товар у торгівельній мережі)

110 000,00 (сто десять тисяч грн. 00 коп.) грн. – кошти місцевого бюджету