ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2021 09:00

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі земляки!

Одну з найбільших катастроф – аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам’ятає весь світ. Як згадка про цей чорний день сьогодні дата 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Серед усіх трагедій, яке пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Чорнобильський смерч, який 35 років тому забрав життя багатьох людей, завдає шкоди здоров’ю мільйонів українців і сьогодні.

Більше 650 тисяч людей з усієї території колишньої радянської держави брали участь у ліквідації катастрофи, більше половини з них були жителями України. І, незважаючи на всі труднощі, пов’язані із їх нинішньою нелегкою долею, ліквідатори визнають 14 грудня святом. Адже цей день не тільки свічка пам’яті на честь загиблих товаришів, а й пам’ятна дата, яка згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди.

Пам’ять… Саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє, оберегом найвищих загальнолюдських цінностей. І якщо народ пам’ятатиме свою історію, він заслуговує на повагу, він вартий того, щоб дивитися у майбутнє.

Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо.

Велика Вам подяка і низький доземний уклін! Нехай будуть вдячні та уважні до Вас люди щодня, щохвилини, завжди!

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

З повагою

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО