ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 21.11.2021 08:10

Шановні працівники сільського господарства!

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашій громаді, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства – це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Від щирого серця дякую вам – хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв.

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО