Відбулася зустріч з представниками особистих селянських та сімейних фермерських господарств

Дата: 15.11.2021 17:00

05 листопада 2021 року відбулася зустріч з представниками особистих селянських та сімейних фермерських господарств за участі керівника проекту FARMING DEVELOPMENT CENTER – Ходаківського Олександра, комерційного директора ТОВ ТД ФІДЛАЙФ - Барановського Євгена, регіонального координатора в Полтавській області проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Гуленка Владислава. В рамках зустрічі була проведена презентація проекту FDC по комплексній підтримці тваринництва в особистих селянських та сімейних фермерських господарствах. Також відбулося надання  консультацій з ветеринарії, догляду за тваринами та раціону кормів, обговорення найбільш важливих проблем, які заважають розвитку та прибутковості в процесі здійснення господарської діяльності учасників у галузі тваринництва, питань ефективності обєдання зусиль активних представників громади для створення комфортних умов ведення бізнесу та спільного благополуччя на прикладі обєднання заради здійснення колективних закупівель.

Після проведення заходу фахівці завітали до особистих селянських господарств, сімейних фермерських господарств, де оглянули умови утримання тварин, відібрали зразки кормів для проведення тестування. Також із застосуванням спеціального обладнання провели аналіз молока, протестували корів на наявність запальних процесів молочних залоз, надали практичні рекомендації по утриманню та харчуванню.