Відбувся конкурс народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»

Дата: 24.09.2021 14:54

22 вересня 2021 року творчі колективи Чорнухинської громади взяли участь у регіональному етапі обласного огляду-конкурсу народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля», присвяченому 30-ій річниці Незалежності України. Учасники вокальних колективів продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, професійне володіння вокальними техніками, багатоголосся, сценічну культуру.

Цікаво було спостерігати за виступами хореографічних колективів. Різноманітні балетмейстерські постановки – від традиційних народних танців до сучасних стилізованих композицій – емоційно та технічно виконали учасники хореографічних колективів.

У рамках мистецького заходу 10 аматорських колективів, які мають почесні звання звітували про творчі досягнення і мистецькі здобутки глядачам і атестаційній комісії по присвоєнню, підтвердженню та позбавленню звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)». Серед них:

• народний хоровий колектив імені Івана Гаврися (керівник – Олександр Марченко),
  • зразковий колектив народного танцю «Весна» (керівник – Лідія Хижняк),
  • зразковий духовий оркестр (керівник – Олександр Ковган),
  • зразковий хореографічний колектив «Водограй» (керівник – Олена Ігнатенко),
  • народний театральний колектив (керівник – Наталія Жерноклєєва),
  • народний фольклорний колектив «Червона хустина» Постав-Муківського  сільського будинку культури (керівник – Валентина Можчіль),
  • народний чоловічий квартет «Пісенне джерело» Харсіцького сільського Будинку культури (керівник – Микола Хижняк),
  • народний самодіяльний оркестр народних інструментів (керівник – Анатолій Рудич),
  • народна агітаційно-художня бригада «Чорнушанка» (керівник – Віталіна Кускова),
  • народний духовий оркестр «Перемога» Гільцівського сільського Будинку культури (керівник – Олексій Кучерявий).

Також в рамках огляду до присвоєння звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» було представлено жіночий вокальний ансамбль «Любисток» Харсіцького сільського будинку культури (керівник – Іван Хижняк).

Ми пишаємось творчою діяльністю аматорських колективів Чорнухинщини, які дарують позитивні емоції, створюють гарний настрій.