УВАГА !!!!! Громадське обговорення кандидатури старости Чорнухинської селищної ради

Дата: 23.09.2021 16:38

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости Чорнухинської селищної ради, затвердженого 13 сесією 7 скликання від 23.09.2021 року № 1925, особи, що є претендентами на посаду старост  Вороньківського, Гільцівського, Мокіївського старостатів особисто подають на ім’я селищного голови заяву.

До заяви додається: автобіографія, копія паспорта громадянина України, згода на обробку персональних даних, згода на проведення консультацій з громадськістю, список представників до складу комісій по населених пунктах, де буде проводитися обговорення.

Відповідні документи подаються головному спеціалісту відділу організаційної та кадрової роботи виконкому селищної ради до 01.10.2021 року. (Бланки заяви, згоди на обробку персональних даних, згоди на проведення консультацій з громадськістю отримаєте в головного спеціаліста).

Оргкомітет