Відсвяткували День села Хейлівщина

Дата: 20.08.2021 17:00

Незважаючи на спекотну погоду, 19 серпня 2021 року жителі Хейлівщини відзначали День села.

З привітаннями та побажаннями миру, здоров’я та позитивного настрою до села на свято завітав селищний голова Олександр Василенко. З вітальними словами також виступили староста Хейлівщинського старостинського округу Іван Омельченко та депутат Чорнухинської селищної ради Світлана Огур.

Гарний настрій присутнім дарували місцеві аматори Хейлівщинського сільського будинку культури та учасники художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля.

В ході святкування було нагороджено наймолодшого та найстаршого жителя Хейлівщини. Подяки і подарунки було вручено жителям села, що активно приймають участь у житті громади.

Протягом свята функціонувала святкова фотозона та розважальні атракціони для дітей. Після концерту всіх присутніх пригостили польовою кашею.

Завершився захід святковою дискотекою.