Взяли участь в IV Всеукраїнському форумі «УКРАЇНА САКРАЛЬНА» за зміцнення національної єдності

Дата: 27.08.2021 16:36

Делегація Чорнухинської громади – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (комунальна та інвестиційна сфера) Микола Турчин, спеціаліст І категорії сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Володимир Андрущенко та директор публічної бібліотеки ім. Г.С.Сковороди Чорнухинської селищної ради, заслужений працівник культури Микола Булда – взяла участь у IV Всеукраїнському форумі «УКРАЇНА САКРАЛЬНА» за зміцнення національної єдності, який відбувся 19 серпня 2021 року в м. Погребище Вінницької області. Ініціатором проведення Всеукраїнських форумів «Україна сакральна» виступив громадський Рух «Український діалог» за зміцнення національної єдності.

Цьогорічна тема діалогу – «Через відродження сакральних місць України – до національного єднання та стійкого розвитку». Одним із таких сакральних місць України організатори форуму вважають малу батьківщину Григорія Сковороди. Наша делегація презентувала учасникам діалогу Чорнухинську громаду, музей філософа як скарбницю духовності Сковородинівського краю та вручила організатору дійства Василю Моргуну – доктору історичних наук, професору Донецького Національного Університету імені Василя Стуса коровай від земляків Григорія Сковороди.