Чорнухинська громада візначила 30-у річницю незалежності України та День Державного Прапора України

Дата: 25.08.2021 12:20

Свято Незалежності України кожного року нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування незалежної, демократичної та унітарної держави.

24 серпня на селищному стадіоні урочисто та піднесено мешканці Чорнухинської громади відсвяткували 30-ту річницю незалежності України та День Державного Прапора України.

Розпочали святкування церемонією підняття Державного Прапора України, який пронесли центральною вулицею селища Чорнухи. Далі усіх глядачів вразила масова вокально-танцювальна композиція «Україно ти у мене єдина!», потішив усіх і виступ народного самодіяльного хорового колективу ім. І.М.Гаврися «Центру культури і дозвілля».

Із вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Олександр Василенко, який щиро привітав з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України, побажав миру, злагоди та благополуччя. Принагідно грамотами виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради нагороджено: Лукашенко Валентину Олександрівну, Карбана Валерія Миколайовича, Охріменко Емму Олексіївну, Миць Олену Левонівну, Марченко Тетяну Григорівну, Журавля Михайла Володимировича, Кушвида Сергія Петровича, Турко Тетяну Іванівну, Пономаренка Миколу Миколайовича, Міщенка Олександра Анатолійовича, Ярового Андрія Михайловича. Подякою Полтавської обласної ради відзначено Соляник Оксану Василівну.

Змістовну тематичну концертну програму подарували глядачам колективи та окремі виконавці художньої самодіяльності Чорнухинщини, які створили неперевершену святкову атмосферу.

Також цього дня відбулися спортивні заходи, а саме: проведено кубок по шахах, де І місце здобув – Огарь В.М., ІІ місце – Татарчик В.В., ІІІ місце – Огарь В.В. та змагання з волейболу серед команд Чорнухинської громади, де І місце здобула – команда Вороньківського старостату, ІІ місце – команда Чорнух, ІІІ місце – команда Постав-Муківського старостату.

Для всіх дітлахів Чорнухинської громади відбулося цікаве, захоплююче свято, яке підготували та провели вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. На присутніх чекали запальні танці, веселий Міккі Маус, шоу-програма від ляльок Барбі, ігри, солодкі призи та дитяча фото-зона.

Протягом усього вечора на селищному стадіоні діяли виставки місцевих умільців Постав-Муківського, Гільцівського, Луговиківського, Кізлівського та Білоусівського старостатів. Працівниками Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди розгорнуто виставку робіт Віри та Тані Богун (вишивка бісером).

Завершили святкування дискотекою для усіх бажаючих.

Свято вдалося на славу!