Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко закликав поширювати інформацію про вакцинацію проти коронавірусної інфекції під час заходів, приурочених до 30-ї річниці незалежності України.

Дата: 09.08.2021 13:01

"Ми просимо під час проведення всіх заходів, які будуть приурочені до святкування 30-ї річниці незалежності України, промотувати вакцинальну кампанію", - сказав він на всеукраїнському форумі "Україна 30. Імідж України" в понеділок у Києві.

Міністр також закликав усіх українців якнайшвидше зробити щеплення проти COVID-19. Водночас він наголосив, що вакцинація - це можливість перенести хворобу в легкій формі.

Крім того, Ляшко закликав організаторів усіх рівнів якнайбільше заходів із відзначення Дня незалежності проводити на відкритому повітрі.