У Чорнухинській громаді відзначили 25-ту річницю Конституції України та День молоді

Дата: 29.06.2021 13:00

27 червня 2021 року на стадіоні селища Чорнухи пройшли святкові заходи з нагоди 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді. З нагоди відзначення річниці Основного Закону незалежної України присутніх на святі щиросердно привітали голова Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко, голова Лубенської райдержадміністрації Сергій Сіряченко, голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко та вручили представникам трудових колективів грамоти та квіти. За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 25-ї річниці Конституції України нагородили: грамотами виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради: Марину Петренко, Вікторію Красношапку, Оксану Бову, Наталію Кривчун, Людмилу Молукало; грамотами Лубенської райдержадміністрації та Лубенської районної ради: Світлану Зуб, Ірину Савченко, Володимира Андрущенка, Ольгу Улізько.

Принагідно сертифікатом переможця конкурсу «Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2020 року» та цінними подарунками (смарт годинниками) були нагороджені Владислава Семедій – автор проекту «Харсіцька філія – сучасний навчальний заклад: «Комп’ютерний клас – друге дихання», Денис Гребеник – автор проекту «Міні-конференц зал: оснащення мультимедійною системою актової зали ліцею», Інна Солоха – автор проекту «Спорт – запорука здоров’я: облаштування баскетбольно-волейбольного майданчика», Владислава Таран – автор проекту «Лаунж зона «Навчаючись, відпочивай!» (облаштування зони відпочинку для учнів старшої школи).

Також цього дня відбулися спортивні заходи, а саме проведено кубок по шахах, де І місце здобув – Огарь В.М., ІІ місце – Татарчик В.В., ІІІ місце – Даниленко Ю.І.

Головною спортивною подією дня була перемога ФК «Чорнухи» в VII турі відкритого чемпіонату з футболу серед аматорських команд, де «Чорнухи» приймала «Лохвиця». Чорнушани низкою контратак встановили фінальний результат матчу 6:3.

Цього дня у приміщенні Центру культури і дозвілля було організовано перегляд матчів 1/8 фіналу Євро 2020.

Цікаву змістовну концертну програму подарували усім присутнім на святі працівники та учасники художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля, клубних закладів громади.

Під час проведення заходів на селищному стадіоні було розгорнуто виставку живописних робіт самодіяльного художника Юрія Харевича з села Гільці, працювали атракціони і розваги для дітей, організована роздрібна торгівля.

Завершили заходи святковою дискотекою для молоді.