В Гільцях відсвяткували День села

Дата: 22.06.2021 16:44

За доброю традицією в День Святої Трійці в селі Гільці Чорнухинської громади весело відсвяткували День села. Це спільне свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим колоритом, традиціями й славною українською історією.

Щирі слова привітань з Днем села Гільці цього дня лунали від селищного голови Олександра Василенка, старости Гільцівського старостинського округу Юрія Козленка, директора СТОВ «Перемога» Павла Трейтяка.

Учасники художньої самодіяльності Гільцівського СБК та Центру культури і дозвілля подарували присутнім змістовні концертні номери, чудові пісні та гарний настрій.

Діти розважалися на дитячому майданчику, також працював батут та продавали поп-корн, солодку вату.

Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою.

Цей день подарував безліч яскравих вражень на рік вперед. Тож нехай і надалі процвітає село Гільці, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди, які тут працюють.