ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 20.06.2021 08:10

Шановні лікарі, медичні сестри, працівники медичного забезпечення Чорнухинської громади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. Щодня Ви рятуєте найдорожче – здоров’я та життя людини.

Медичні працівники – це віддані своїй роботі і сильні духом люди, що дарують надію і віру у власні сили.

На моє глибоке переконання, нинішня реформа системи медичного обслуговування неможлива без вагомої підтримки, досвіду та прагнення змін на краще кожного медичного працівника й лікаря, адже запорукою успіху є наші спільні зусилля на шляху до єдиної мети.

Висловлюю найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя.

Бажаю всім Вам, вашим сім’ям добра і злагоди, здоров’я і щастя, благополуччя і життєвої енергії, нових досягнень у вашій нелегкій, почесній і такій необхідній праці.

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО