ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2021 08:00

Шановні мешканці Чорнухинської громади!

Травневі дні для всіх нас є традиційно пов’язані з пам’яттю про події Другої світової війни.

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Час летить невпинно… Відтоді виросли цілі покоління українців. Та скільки б часу не пройшло, ніхто і ніколи не забуде тих страшних подій, які забрали мільйони життів… Про це нам завжди нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники та місця поховань загиблих воїнів.

У нашій пам’яті назавжди залишиться цей урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні. Ми свято стоятимемо на варті миру, який ви вибороли для нас.

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО