Відбулася 7 сесія 8 скликання Чорнухинської селищної ради

Дата: 26.04.2021 08:10

23 квітня 2021 року за головування Олександра Василенка відбулася 7 сесія 8 скликання Чорнухинської селищної ради. Сесію скликано згідно розпорядження селищного голови від 09.04.2021 № 01-10/33.

У роботі пленарного засідання взяли участь члени виконкому, начальники відділів, структурних підрозділів виконкому селищної ради, спеціалісти І категорії відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету селищної ради.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради, яке відбулося 20.04.2021 р.

Начальник фінансового відділу виконкому селищної ради Валентина Лукашенко ознайомила з проєктами рішень «Про внесення змін до бюджету Чорнухинської селищної територіальної громади на 2021 рік», «Про затвердження бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Чорнухинської селищної ради».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради Ірина Семегал ознайомила присутніх із проєктами рішень «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чорнухинської селищної ради у новій редакції», «Про проведення конкурсу на посаду керівника Чорнухинського ліцею імені Г.С. Сковороди Чорнухинської селищної ради Полтавської області», «Про проведення конкурсу на посаду керівника Вороньківського ліцею імені О.Д. Перелета Чорнухинської селищної ради Полтавської області», «Про проведення конкурсу на посаду керівника Білоусівської початкової школи імені В.П. Мележика Чорнухинської селищної ради Полтавської області».

Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності-головний бухгалтер Лариса Кушвид ознайомила присутніх із проєктами рішень «Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Чорнухинської територіальної громади», «Про внесення змін до структури та загальної чисельності, штатного розпису виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради на 2021 рік».

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради Лена Лобко ознайомила присутніх із проєктом рішення «Про надання адресної одноразової виплати при народженні (усиновленні) дитини». Таку допомогу на 7 сесії 8 скликання надали 10 дітям, у сумі по 5 тис. грн. кожному.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради та засіданні комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій. Депутатами обговорено та затверджено ряд інших питань. У ході цієї сесії також прийнято низку рішень, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою тощо.

Загалом, незважаючи на досить великий перелік питань порядку денного, засідання сьомої сесії восьмого скликання селищної ради пройшло злагоджено та організовано.