У Чорнухинській громаді відкрили Центр надання адміністративних послуг

Дата: 21.04.2021 17:00

21 квітня 2021 року відбулося відкриття нового Центру наданння адміністративних послуг.

Допомогу в створенні ЦНАП та трьох віддалених робочих місць адміністраторів громаді наддала Програма «U-LEAD з Європою».

З привітаннями виступив селищний голова Олександр Василенко, який зазначив: «Створення центру надання адміністративних послуг у громаді – дуже важлива справа, адже впливає на якість життя мешканців та розвиток підприємницької діяльності. Дякую нашим європейським партнерам за комплексну допомогу, завдяки якій ми створили систему надання адміністративних послуг та максимально наблизили послуги до кожного мешканця громади. Ми працювали й надалі будемо працювати на благо Чорнухинської громади».

Також на відкритті був присутній депутат обласної ради Василь Стасовський, який привітав усіх присутніх з такою чудовою подією та побажав продуктивної роботи, значних здобутків та нових перемог.

Основний офіс ЦНАПу розташовано в смт Чорнухи, віддалені робочі місця – в селах Вороньки, Гільці, Мокіївка. Відтепер близько 115 адміністративних послуг є доступними для громадян.