Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій

Дата: 16.04.2021 08:10

15 квітня 2021 року відбулося засідання постійної комісії Чорнухинської селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою.

Під час засідання присутні розглянули значну кількість питань, що стосуються надання дозволів на розроблення документації із землеустрою на присадибні земельні ділянки, які знаходяться у користуванні громадян з подальшою передачею їх у власність. Також розглядалися питання стосовно надання громадянам земельних ділянок у користування з цільовим призначенням для сінокосіння та випасання худоби та для городництва.

Члени постійної комісії розглянули усі 190 питань порядку денного та внесли відповідні рекомендації.