Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради

Дата: 06.04.2021 16:39

06 квітня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради, яку очолював селищний голова Олександр Василенко.

На порядок денний були винесені питання про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна малолітньої дитини, надання погодження на перебування дитини у спеціальній загальноосвітній школі-інтернат у вихідні та святкові дні та затвердження міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З інформацією виступила начальник служби у справах дітей Тетяна Марченко.

За результатами розгляду даних питань прийнято відповідні рішення.