ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 08.03.2021 08:00

Шановні жінки Чорнухинської громади!

Прийміть найщиріші вітання із прекрасним святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки!

Саме ви оточуєте близьких людей любов’ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

У цей святковий день хочеться виразити вам вдячність за красу і ніжність, доброту і чуйність, тепло і ласку, яку даруєте всім нам! Доземний уклін вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі.

Бажаю Вам добра, радості, щирого кохання, міцного здоров’я та родинного затишку. Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день, адже від Ваших посмішок розквітають наші домівки, наші села, громада та квітне Україна.

З повагою,

Селищний голова                                                                   Олександр ВАСИЛЕКО