Щомісячна юридично-просвітницька газета «Правовий вісник»

Дата: 03.03.2021 13:30

За інформацією Відділу "Чорнухинське бюро правової допомоги" Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

У випуску № 2 видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів  та адвокатів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Серед постійних рубрик видання: сторінка  адвокат консультує та фахівці системи БПД консультують.

Також можна ознайомитися із зразками документів,  переглянути медіагалерею з найцікавішими відеоконсультаціями за участю фахівців  системи БПД.

Щоб бути у курсі найцікавіших подій, цікавих заходів, відеконсультацій та  новин у чинному законодавстві підписуйтеся на сторінки системи БПД у соціальних мережах.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» № 2 можна ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vRb8gw3jaTM5ozN7JXlXf2PzPyHhEz3EcvVAYAvdylBDOX17d_wO7ZV47Ji9YDC1mxtrMKK_d9D-yR4/pub?start=false&loop=false&delayms=3000

Приємного читання!