Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Відбулася 5 сесія 8 скликання Чорнухинської селищної ради

Дата: 26.02.2021 14:00
Кількість переглядів: 1519

25 лютого 2021 року за головування Олександра Василенка відбулася 5 сесія 8 скликання Чорнухинської селищної ради. Сесію скликано згідно розпорядження селищного голови від 10.02.2021 № 01-10/13.

У роботі пленарного засідання взяли участь члени виконкому, начальники відділів, структурних підрозділів виконкому селищної ради, спеціалісти І категорії відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету селищної ради.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

Начальник фінансового відділу виконкому селищної ради Валентина Лукашенко повідомила, що керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 78, 80 Бюджетного кодексу України, необхідно затвердити рішення про виконання бюджету Чорнухинської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік. Також депутати розглянули рішення «Про внесення змін до бюджету Чорнухинської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Депутати селищної ради внесли зміни до Регламенту селищної ради, продовжили членство Чорнухинської селищної ради в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», передали майно Пирятинській міській раді (майно Куріньківського ФАПу). З цими проєктами рішень депутатів ознайомила керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Оксана Соляник.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер Лариса Кушвид ознайомила присутніх із результатами виконання програм за 2020 рік (Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій на території Чорнухинської селищної ради на 2020 рік, Програми зайнятості населення Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, Програми розвитку місцевого самоврядування Чорнухинської селищної ради Полтавської області на 2019 – 2020 роки, Програми розвитку малого підприємництва на території Чорнухинської селищної ради на 2020 рік, Програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, Програми сприяння функціонуванню управління соціального захисту населення Чорнухинської районної державної адміністрації на 2020 – 2021 роки, Програми підтримки забезпечення обслуговування бюджетів та оперативного управління бюджетними коштами управління державної казначейської служби України у Чорнухинському районі Полтавської області на 2020 рік, Програми організації фінансового і матеріального забезпечення територіальної оборони, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських і транспортних ресурсів на 2020 рік, Програми інформатизації Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, Програми благоустрою населених пунктів Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, Програми фінансової підтримки пасажирських перевезень на території Чорнухинської селищної ради 2019 – 2020 роки). Також Лариса Кушвид ознайомила присутніх із проєктами програм створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій на території Чорнухинської територіальної громади на 2021 рік, програмою розвитку місцевого самоврядування Чорнухинської територіальної громади на 2021 рік, благоустрою населених пунктів Чорнухинської селищної територіальної громади на 2021 рік в новій редакції.

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконкому селищної ради Лена Лобко ознайомила присутніх із проєктами рішень «Про виконання у 2020 році «Програми підтримки народжуваності на території Чорнухинської селищної ради на 2020 рік», «Про виконання у 2020 році «Програми соціального захисту населення Чорнухинської селищної ради на 2019 – 2021 роки у новій редакції», «Про затвердження Програми підтримки народжуваності на території Чорнухинської територіальної громади на 2021 рік», «Про затвердження Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян автомобільним транспортом та інших, передбачених законодавством пільг на 2021 – 2023 роки Чорнухинської територіальної громади», «Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Чорнухинської селищної ради на 2021 рік в новій редакції» та ін.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради та засіданні комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій. Депутатами обговорено та затверджено ряд інших питань. У ході цієї сесії також прийнято низку рішень, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою тощо.

Загалом, незважаючи на досить великий перелік питань порядку денного, засідання п’ятої сесії восьмого скликання селищної ради пройшло злагоджено та організовано.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь