Відбулася зустріч з питань утримання автомобільних доріг у зимовий період

Дата: 15.02.2021 16:00

15 лютого 2021 року відбулася зустріч селищного голови Олександра Василенка з керівництвом ДП «Полтавський облавтодор» де обговорювалося питання утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у зимовий період.

Селищний голова зазначив, що очистка доріг взимку повинна бути оперативною та якісною. Дорожники мають зробити проїзд автошляхами безпечним за будь-якої негоди. На даний час стан дорожнього покриття в незадовільному стані.

Як поінформували представники автодору надання послуг з розчистки снігу з проїзної частини та посипання фрикційними матеріалами здійсниться в найкоротші терміни.

За результатами зустрічі визначено дороги та їх ділянки, які підлягають першочерговому снігоприбиранню та обробці протиожеледною сумішшю.