Про надання пропозицій до Плану соціально-економічного розвитку Чорнухинської територіальної громади на 2021 рік

Дата: 21.12.2020 09:00

За інформацією відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

На виконання Закону України від 05.02.2015 №156-VIII «Про засади державної регіональної політики», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.03.2016 №75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади», відповідно до Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 – 2027 роки, затвердженої рішення 29 сесії Полтавської обласної ради VII скликання від 20.12.2020, виконавчим комітетом Чорнухинської селищної ради розробляється План соціально-економічного розвитку Чорнухинської територіальної громади на 2021 рік.

В основі ПЛАНУ – аналіз поточної ситуації в окремих сферах життєдіяльності територіальної громади, прогноз ситуації на 2021 рік і пропозиції структурних підрозділів виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради з урахуванням можливостей для реалізації у 2021 році.

Мета Плану – орієнтація діяльності Чорнухинської селищної ради та її виконавчих органів на підвищення якості життя і зростання добробуту населення Чорнухинської територіальної громади, створення умов для безпечного та якісного проживання на її території, реалізації економічного, творчого та фізичного потенціалу місцевого населення.

План визначає цілі, завдання та основні заходи соціального-економічного розвитку Чорнухинської селищної ради на наступний рік.

Кожен з громадян, що зареєстрований та проживає на території Чорнухинської громади, до 31.12.2020 року може подати свої конструктивні пропозиції до Плану на e-mail: chornuhiselrada1@ukr.net з позначкою «Пропозиції до Плану на 2021 рік».