ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2020 08:00

Вельмишановна Чорнухинська громадо!

Сьогодні Український народ відзначає дорогий серцю кожного громадянина нашої держави День Гідності  та Свободи.

В цей знаменний день ми вшановуємо справжніх патріотів України, які впродовж всієї історії боролись і працювали задля незалежності нашої держави, дотримання справедливості та прав людини. Нині ми йдемо нелегким шляхом, демонструючи свою гідність та прагнення до свободи.

Хочу висловити велику вдячність тим, хто постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції та ООС продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян.

Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні, бійцям АТО та ООС, що загинули в боротьбі за правду, справедливість, за нашу свободу!

Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО