Обласна програма «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019-2021 роки» – в дії

Дата: 21.10.2020 16:02

20 жовтня 2020 року нашу громаду вперше відвідав Екобус – спеціалізований автомобіль обласного комунального автотранспортного підприємства, облаштований для перевезення небезпечних відходів, придбаний та обладнаний за кошти обласного бюджету в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019-2021 роки».

В день візиту обласного екобусу чорнушани та жителі сіл нашої громади здали на утилізацію 1178 люмінісцентних ламп, 86,5 кг батарейок та 11 ртутних термометрів.

Практика обласного екобусу з наступного року планується зробити регулярним, щоб наше населення постійно мало змогу цивілізовано утилізувати небезпечні відходи, не накопичуючи їх у себе і не забруднюючи територію наших сіл. Витрати на вивіз та утилізацію небезпечних відходів на території області забезпечуються за принципом співфінансування з обласного бюджету та бюджетів громад.