Центр надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради інформує

Дата: 01.10.2020 16:00

За інформацією Центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку Центром надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради було отримано від ФОП Киричук Павло Панкратович хлібобулочні вироби (в кількості 448 шт.), які передані клієнтам відділення соціальної допомоги вдома. А саме 224 особи отримали 448 шт. хлібобулочних виробів.

Також ТОВ «АГРОКУЛЬТУРА ПОЛТАВА» було надано 15 продуктових наборів для підопічних відділення соціальної допомоги вдома, які проживають на території Постав-Муківського старостату.

Відділенням денного перебування 01.10.2020 року о 10 00 год проведено тематичний захід «Від дівки до жінки», з переглядом документального фільму «Українські традиції».

Директор                                                                                   Наталія ШАЦЬКА